پنجشنبه، 7 مرداد 1400
انتخاب مشاوران تهیه طرح های تفصیلی شهرهای تبریز، مرند، سردرود، آذرشهر، بستان آباد، ورزقان و هریس
 

انتخاب مشاوران تهیه طرح های تفصیلی شهرهای تبریز، مرند، سردرود، آذرشهر، بستان آباد، ورزقان و هریس

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجانشرقی گفت : قرارداد تهیه طرح های تفصیلی با رویکرد بازآفرینی شهری شهرهای تبریز، مرند و سردرود بین اداره کل راه و شهرسازی استان به عنوان کارفرما با شرکت های مهندسین مشاور منتخب منعقد گردید.
یکشنبه، 10 اسفند 1399 | Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه وشهرسازی آذربایجانشرقی، بابک نجفیان افزود :  قرارداد تهیه طرح های تفصیلی شهرهای آذرشهر، بستان آباد، هریس و ورزقان نیز با مهندسین مشاور منتخب حداکثر تا پایان اسفند ماه سال جاری منعقد خواهد گردید.

وی اعلام کرد : اعتبار تهیه این طرح ها را از منابع داخلی شرکت بازآفرینی شهری ایران تامین شده و حدودا مبلغ یکصد و بیست و دو میلیارد ریال برای این منظور اختصاص یافته است.

نجفیان اضافه کرد : فرایند و روش انتخاب این مشاوران، روش QBS ( انتخاب مشاور بر اساس کیفیت) بوده است.

بگفته  معاون شهرسازی و معماری اداره کل ، هویت طرح های مذکور شامل تهیه طرح تفصیلی برای هر شهر و همچنین شامل شرح خدمات شناسایی محدوده های بازآفرینی شهری و تهیه طرح بازآفرینی برای محدوده های محلات هدف هر شهر می باشد.

نجفیان درپایان اشاره کرد : برای تهیه طرح تفصیلی با رویکرد بازآفرینی شهری شهرهای تبریز، مرند، سردرود، آذرشهر، بستان آباد، ورزقان و هریس از شرکت های مهندسین مشاور که دارای سابقه کار خوب در این زمینه را داشتند ، انتخاب شده اند.

تصاویر
  • انتخاب مشاوران تهیه طرح های تفصیلی شهرهای تبریز، مرند، سردرود، آذرشهر، بستان آباد، ورزقان و هریس
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها