پنجشنبه، 7 مرداد 1400
 احداث 2100 واحد مسکونی برای مددجویان آذربایجان‌شرقی
 

احداث 2100 واحد مسکونی برای مددجویان آذربایجان‌شرقی

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجانشرقی گفت: 2100واحد مسکونی برای خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد استان احداث می‌شود.
ﺳﻪشنبه، 05 اسفند 1399 | Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی ، ابوالقاسم سلطانی روز سه شنبه در مراسم امضاء تفاهم نامه افزود: این اقدام به دنبال امضای تفاهم نامه با کمیته امداد امام (ره) آذربایجا نشرقی و در راستای سیاست های دولت با هدف کمک به رفع بخشی از مشکل دسترسی به مسکن خانواده های فاقد مسکن تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) انجام می شود.

وی اظهار داشت: براساس این تفاهم نامه واحدهای مسکونی مناسب ارزان قیمت و مقرون به صرفه در شهرهای هدف استان در قالب طرح اقدام ملی مسکن براساس نیازمندی های هر ۲ اداره کل، زمین و منابع مالی موجود، احداث می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجا نشرقی با بیان اینکه مدت اجرای این تفاهم نامه 3 سال بوده و قابل تمدید است، گفت: براساس این تفاهم نامه فهرست متقاضیان واجد شرایط مطابق آیین نامه قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن به همراه توزیع شهرستانی، از سوی کمیته امداد استان به این اداره کل ارسال می شود.

سلطانی ادامه داد: تسهیل در تعیین و تغییر کاربری های مورد نیاز اراضی در اختیار کمیته امداد که برای اجرای این تفاهم نامه تخصیص یافته است بر اساس ضوابط و مقررات اداره کل راه و شهرسازی از سوی این اداره کل انجام می شود.

 وی یادآوری کرد: تعهدات کمیته امداد امام (ره) در این تفاهم نامه در ۹ بند و تعهدات این اداره کل در ۸ بند آن اشاره شده است و طرفین مکلف به عمل به این تعهدات هستند

تصاویر
  •  احداث 2100 واحد مسکونی برای مددجویان آذربایجان‌شرقی
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها