| 08 اسفند 1399
معاون وزیر راه وشهرسازی: افتتاح استادیوم بناب تا پایان دولت یازدهم

 معاون وزیر راه وشهرسازی: افتتاح استادیوم بناب تا پایان دولت یازدهم

معاون وزیرراه وشهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی گفت: پروژه استادیوم بناب در بودجه سال آینده نیز جزو طرح‌های عمرانی اولویت دار خواهد بود و امیدواریم تا پایان دولت تدبیر و امید این پروژه مورد بهره برداری قرار بگیرد.
شنبه، 25 بهمن 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی ، علی نبیان در حاشیه بازدید از روند تکمیل این پروژه که نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راه وشهرسازی ، فرماندار و جمعی از مسوولان نیز حضور داشتند از اختصاص بودجه لازم در اعتبارات سال آتی برای تکمیل این پروژه خبر داد و اظهار داشت: امیدواریم تا پایان دولت یازدهم شاهد تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه بزرگ باشیم.

وی اضافه کرد: پیشرفت فیزیکی این پروژه بیش از 70 درصد بوده و برخی تجهیزات از قبیل صندلی‌ها، تجهیزات موتورخانه و نورپردازی آن نیز خریداری شده است و کل مجموعه پروژه از پیشرفت 87 درصدی برخوردار است.

وی افزود: در بخش تامین منالع مالی مشکلاتی وجود داشت و با توجه به اینکه این پروژه جزو پروژه‌های جهش تولید نامگذاری شده است، به‌دنبال تامین منابع مالی پروژه از طریق منابع متوازن استانی هستیم..

.ورزشگاه ولایت بناب بعد از استادیوم یادگار امام تبریز دومین ورزشگاه بزرگ استان بوده که عملیات ساخت آن از اسفند ماه سال ۸۹ شروع شده است.

تصاویر
  • معاون وزیر راه وشهرسازی: افتتاح استادیوم بناب تا پایان دولت یازدهم
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها