| 08 اسفند 1399
معاون وزیر راه وشهرسازی : تسریع درروند احداث بخش‌های الحاقی بیمارستان سینای مراغه

 معاون وزیر راه وشهرسازی : تسریع درروند احداث بخش‌های الحاقی بیمارستان سینای مراغه

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با تامین اعتبار مورد نیاز، روند احداث بخش‌های الحاقی بیمارستان سینای مراغه تسریع می‌شود.
یکشنبه، 26 بهمن 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی ، علی نبییان در بازدید از این بیمارستان افزود: تاکنون یک باب بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی برای دانشکده علوم پزشکی مراغه توسط وزارت راه و شهرسازی ساخته و تحویل داده شده است.
وی ادامه داد: همچنین ۲ بخش الحاقی به این بیمارستان شامل بخش‌های آموزشی و درمانی با هدف افزایش تخت‌های بیمارستانی افزوده شده که با توجه به اصلاحیه‌های انجام شده در نقشه‌های اجرایی، طرح جدید احداث این بخش‌ها به پیمانکار آن ابلاغ شده است.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی وعمومی وزارت راه وشهرسازی اضافه کرد: در بازدید از روند اجرای این طرح‌ها و با تنظیم صورتجلسه با حضور مدیرکل راه و شهرسازی، فرمانداری، دانشکده علوم پزشکی مراغه و پیمانکار و نیز با تامین اعتبار ریالی، در یک بازه زمانی مناسب احداث آنها سرعت خواهد گرفت.
وی با اشاره به احداث پد بالگرد در بیمارستان سینای مراغه بیان کرد: احداث این مکان از دغدغه‌های دانشکده علوم پزشکی مراغه بوده و برای این منظور، گزینه‌های مختلف برای اجرا در حال بررسی است که پس از تایید کارشناسی و تامین اعتبار از طریق سازمان برنامه و بودجه، اجرایی می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی نیز با اشاره به روند احداث مراکز درمانی در این استان، گفت: تاکنون پنج بیمارستان با ۷۰۰ تخت توسط وزارت راه و شهرسازی در این استان احداث شده و به بهره‌برداری رسیده است.
ابوالقاسم سلطانی افزود: همچنین در حال حاضر نیز ۲ بخش الحاقی بیمارستان سینای مراغه و نیز بیمارستان عجب‌شیر در حال احداث است. 
بگفته وی بخش الحاقی درمانی این بیمارستان با حدود سه هزار و ۲۰۰ مترمربع زیربنا و اعتبار اولیه حدود ۱۸ میلیارد تومان دارای ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی است.

تصاویر
  • معاون وزیر راه وشهرسازی : تسریع درروند احداث بخش‌های الحاقی بیمارستان سینای مراغه
  • معاون وزیر راه وشهرسازی : تسریع درروند احداث بخش‌های الحاقی بیمارستان سینای مراغه
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها