| 25 تیر 1399


  با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی تفاهمنامه احداث محور شبستربه تبریز با برآورد اولیه ۳۸۰۰ میلیارد ریال به امضا رسید.
  ﺳﻪشنبه 10 تیر 1399
  معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی در جلسه‌ای با مدیران این حوزه در ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها بر تبیین سیاست‌های جدید این معاونت براساس شعار «توسعه محوری، تحول‌خواهی و آینده‌نگری» تاکید کرد.
  دوشنبه 02 تیر 1399  آگهی پیش‌فراخوان

  واگذاری قطعات با کاربری‌های عمومی

  (ورزشی، بهداشتی و درمانی، گردشگری، آموزشی، تأسیسات شهری و خدماتی - رفاهی و ...)

       اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌شرقی در نظر دارد در طول سالجاری برخی از قطعات خود با کاربری‌های ورزشی، بهداشتی و درمانی، گردشگری، آموزشی، تأسیسات شهری، خدماتی - رفاهی و ... در سطح استان را به واجدین شرایط واگذار نماید. لذا به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی علاقه‌مند اعلام می‌گردد تا نسبت به اخذ مجوزها و موافقت‌نامه‌های اصولی لازم و تکمیل اسناد مورد نیاز اقدام نمایند تا به محض انتشار آگهی، امکان شرکت در فراخوان‌ها و مزایدات مذکور برایشان میسر باشد.

       متقاضیان می‌توانند جهت اخذ اطلاعات بیشتر و ارائه درخواست خود، به اداره واگذاری معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان واقع در تبریز - سربالائی ولیعصر مراجعه نمایند.

  مزایده عمومی

  اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌شرقی با نمایندگی سازمان ملی زمین و مسکن در نظر دارد تعدادی از واحدهای تجاری خود در مجتمع تجاری صاحب‌الامر تبریز و تعدادی از قطعات تجاری خود واقع در سایت مساکن مهر گوگان و ممقان را از طریق مزایده عمومی و در قالب شرایط مندرج به فروش برساند.

  فرآیند این مزایده در بستر اینترنتی بوده و شرکت در آن صرفاً از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) ممکن می‌باشد. کلیه مراحل این مزایده، در بستر سامانه از این طریق امکان‌پذیر بوده که علاقمندان به شرکت در مزایده جهت ثبت‌نام و دریافت گواهی الکترونیکی (توکن) می‌بایست از طریق دفاتر ثبت‌نام و صدور گواهی امضای الکترونیکی مندرج در سایت سامانه به آدرس www.setadiran.ir (بخش: ثبت‌نام / مزایده‌گر / اطلاعات تماس دفاتر ثبت‌نام) اقدام نمایند. (مرکز پشتیبانی مزایده و راهبری سامانه: 41934-021 داخلی 5)

  • مشخصات این مزایده در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد):
  • نام دستگاه مزایده‌گزار: "راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی - سازمان ملی زمین و مسکن" (کد مزایده‌گزار: 91597)
  •    شروع دریافت اسناد مزایده از سامانه ستاد: از روز شنبه مورخ1399/04/14 ساعت 08:00
  •    آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت در سامانه ستاد: روز یک‌شنبه مورخ 1399/04/29 ساعت 14:00
  •   موعد گشایش کلیه پیشنهادات واصله: روز دوشنبه مورخ1399/04/30 ساعت 10:00 (سالن کنفرانس اداره کل راه و شهرسازی استان)

  ضمناً متقاضیان (مزایده‌گران) می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از روز شنبه مورخ 14/04/1399 به اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌شرقی (به نشانی: تبریز، سربالایی ولیعصر) مراجعه نمایند. همچنین اطلاعات این مزایده اینجا نیز قابل مشاهده و دریافت می‌باشد.