دوشنبه، 11 مرداد 1400


  کجا باید از دو ماسک استفاده کنیم؟

  قانون 5210 در بیماری کرونا

                 OfficeAutomationTools                                        Image Convertor

  SSLWin10                                                         SSL Win7-XP                                 Connectappsetup

  آگهی پیش‌فراخوان

  واگذاری قطعات با کاربری‌های عمومی

  (ورزشی، بهداشتی و درمانی، گردشگری، آموزشی، تأسیسات شهری و خدماتی - رفاهی و ...)

       اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌شرقی در نظر دارد در طول سالجاری برخی از قطعات خود با کاربری‌های ورزشی، بهداشتی و درمانی، گردشگری، آموزشی، تأسیسات شهری، خدماتی - رفاهی و ... در سطح استان را به واجدین شرایط واگذار نماید. لذا به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی علاقه‌مند اعلام می‌گردد تا نسبت به اخذ مجوزها و موافقت‌نامه‌های اصولی لازم و تکمیل اسناد مورد نیاز اقدام نمایند تا به محض انتشار آگهی، امکان شرکت در فراخوان‌ها و مزایدات مذکور برایشان میسر باشد.

       متقاضیان می‌توانند جهت اخذ اطلاعات بیشتر و ارائه درخواست خود، به اداره واگذاری معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان واقع در تبریز - سربالائی ولیعصر مراجعه نمایند.

  فراخوان عمومی

  اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌شرقی با نمایندگی سازمان ملی زمین و مسکن در نظر دارد تعدادی از املاک تحت مالکیت خود در سطح استان را از طریق فراخوان عمومی به شرح ذیل و در قالب شرایط مندرج واگذار نماید. فرآیند این فراخوان، در بستر اینترنتی بوده و شرکت در آن فقط از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) ممکن می‌باشد. دریافت اسناد، پرداخت تضمین، ارسال اسناد و پیشنهاد قیمت، صرفاً در بستر سامانه مذکور مقدور بوده که علاقمندان، ملزم به ثبت‌نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی (توکن) می‌باشند.

  دریافت اسناد فراخوان از روز شنبه مورخ 1400/04/26 از سامانه ستاد مقدور بوده که روز یک‌شنبه مورخ 1400/05/17 نیز آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت می‌باشد. کلیه پیشنهادات واصله، ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1400/05/18 در سالن کنفرانس اداره کل راه و شهرسازی استان بازگشایی خواهد شد. ضمناً متقاضیان در صورت نیاز می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌شرقی مراجعه نموده و همچنین اطلاعات تکمیلی را از اینجا دریافت نمایند.

  فراخوان دعوت از اشخاص حقیقی و حقوقی بخش خصوصی جهت مشارکت و سرمایه گذاری در تکمیل و اجرای پروژه 232 واحدی در شهرک ولیعصر شهرستان بناب:

  در راستای سیاستهای توسعه مسکن وزارت راه و شهرسازی، اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در نظر دارد از ظرفیت بخش خصوصی در اجرای برنامه های بخش مسکن استفاده نموده و با ایجاد هم افزایی بین بخش های مختلف، ضمن کمک به رونق کسب و کار بخش خصوصی، برنامه های بخش مسکن را اجرایی نماید.
  لذا از کلیه سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی با توان فنی و مالی کافی دعوت بعمل می آید:
  ضمن ارسال رزومه فنی و میزان توانایی مالی، پیشنهاد خود را برای مشارکت و همکاری در تکمیل پروژه فوق(برای مشاهده ی مشخصات پروژه اینجا کلیک کنید) تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 21/05/1400 در تبریز به معاونت بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی واقع در سربالایی ولیعصر طبقه سوم و در بناب به اداره راه و شهرسازی شهرستان بناب واقع در بناب-کوی حافظ-کوچه شهید یزدانی (پشت ساختمان سبز) ارائه نمایند.