پنجشنبه، 15 خرداد 1399
کلنگ زنی 1000 واحد مسکونی ویژه فرهنگیان در شهر جدید سهند

کلنگ زنی 1000 واحد مسکونی ویژه فرهنگیان در شهر جدید سهند

تاریخ انتشار: 1399/02/15|   بازدید: 86 |  print

مراسم کلنگ زنی 1000واحد مسکونی فرهنگیان بمناسبت گرامیداشت هفته معلم امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزرای راه وشهرسازی و آموزش وپرورش به صورت ویدئو کنفرانس وباحضور استاندار ، مدیران کل راه وشهرسازی و آموزش وپرورش در شهر جدید سهند برگزار شد

 

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی ، مراسم کلنگ زنی 1000واحد مسکونی فرهنگیان در ارتباط ویدئویی با معاون اول رئیس جمهور و با حضور استاندار و مدیران کل راه وشهرسازی و آموزش وپرورش استان برگزار شد .

استاندار آذربایجانشرقی روز دوشنبه در مراسم آغاز این عملیات در شهر جدید سهند تبریز، با اشاره به اهتمام دولت در اجرای طرح اقدام ملی مسکن گفت: در دوره پساکرونا یکی از بخش هایی که می تواند به تحول اقتصادی و جهش تولید کمک کند بخش مسکن و توجه به این بخش ضروری است .

وی اظهار داشت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن سهمیه این استان ۴۱ هزار واحد مسکونی بوده که در مرحله اول ۱۱ هزار و ۹ نفر در این طرح ثبت نام کردند که ۵۸ درصد واجد شرایط بودند .

پورمحمدی با بیان اینکه در مرحله دوم این طرح نیز ۳۲ هزار نفر ثبت نام کرده اند که در مرحله پایش هستند ، گفت: از ۴۱ هزار واحد مسکونی ۱۶ هزار واحد مسکونی سهمیه شهر جدید سهند میباشد . 

بنابرین گزارش ، این پروژه در شهر جدید سهند با مساحت قطعه به متراژ 336 هزار و 116 متر مربع برای  واحدهای مسکونی احداث می شود .

گفتنی است این پروژه در راستای " طرح ملی مسکن" برای فرهنگیان استان در هفته گرامیداشت مقام معلم کلنگ زنی شد و به مدت تقریبی 18 ماه احداث و تحویل فرهنگیان متقاضی خواهد شد

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد