چهارشنبه، 14 خرداد 1399
خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع است

خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع است

تاریخ انتشار: 1399/01/28|   بازدید: 103 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجانشرقی گفت : واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر،  ممنوع و بر اساس مقررات پیگرد قانونی دارد

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجانشرقی ، ابوالقاسم سلطانی با اشاره به اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در خصوص ممنوعیت خرید و فروش امتیاز مسکن ملی اظهار کرد : ثبت‌نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی است و ثبت نام در سامانه به معنای عضویت یا تخصیص واحد نیست و چه بسا پس از بررسی شرایط قانونی فرد ثبت نام کننده غیر واجد شرایط تشخیص داده شود و به این ترتیب مدارک آن از جمله کد رهگیری و.. فاقد هر گونه ارزش است، لذا خرید و فروش آن موجب تضییع سرمایه خریدار می‌باشد .

وی از ممنوعیت واگذاری امتیاز واحدهای طرح ملی مسکن خبر داد و اعلام کرد : امتیاز این قبیل افراد باطل شده و همچنین واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر، تحت هر یک از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع و بر اساس مقررات پیگرد قانونی دارد .

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجانشرقی در ادامه افزود: در صورت مبادرت به واگذاری امتیاز به غیر، علاوه بر اقدام قانونی علیه افراد متخلف ، امتیاز آن‌ها باطل و افراد خریدار نیز از هیچ حقوقی بهره‌مند نخواهند شد .

وی در انتها تأیید کرد: برگه چاپی ثبت‌نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن ارزش معاملاتی نداشته و خرید و فروش آن غیر قانونی است

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد