30 بهمن 1398
 پیشرفت 35 درصدی ساختمان مجتمع اداری شهرستان هوراند

پیشرفت 35 درصدی ساختمان مجتمع اداری شهرستان هوراند

تاریخ انتشار: 1398/11/01|   بازدید: 55 |  print

رئیس اداره اجرای پروژه های ساختمانی و تاسیسات عمومی اداره کل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی گفت : ساختمان مجتمع اداری شهرستان هوراند پیشرفت 35 درصدی دارد .

 

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی , جعفر فغفوری اظهارداشت : پروژه احداث ساختمان مجتمع اداری هوراند با زیربنای 1500 مترمربع در دو طبقه سازه ای با اسکلت بتن آرمه از آذرماه سال 97 توسط اداره کل راه و شهرسازی(اداره اجرای پروژه های ساختمانی و تاسیسات عمومی) شروع شده و هم اکنون  پیشرفت فیزیکی پروژه 35 درصد میباشد.

وی افزود : این پروژه به منظور کاهش میزان تردد شهروندان محترم منطقه به خدمات دولتی و تعدیل هزینه ها و صرفه جویی در وقت ومصرف انرژی و همچنین دسترسی راحت تر به خدمات عمومی و دولتی  اجرا میشود و با بهره برداری از آن شاهد  تمرکز ادارات دولتی شهرستان در یک ساختمان خواهیم بود.

بگفته رئیس اداره اجرای پروژه های ساختمانی و تاسیسات عمومی اداره کل, تاکنون 4 مجتمع اداری در شهرستانهای خداآفرین ،عجب شیر ، ورزقان و قره آغاج در سالهای گذشته اجرا شده است. انشا الله با بهره برداری از پروژه مذکور شاهد  تمرکز ادارات دولتی شهرستان در یک ساختمان خواهیم بود.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 
پربازدیدترین ها

پربازدیدترین ها