22 آذر 1398
پیام مدیرکل راه و شهرسازی به مناسبت روز خبرنگار

پیام مدیرکل راه و شهرسازی به مناسبت روز خبرنگار

تاریخ انتشار: 1398/05/17|   بازدید: 40 |  print

هفدهم مردادماه هر سال، یادآور کوشش خستگی ناپذیر و فداکاری بارز کسانی است که رسالت همیشگی خود را آگاهی بخشی به جامعه و نورافکندن بر تاریکخانه جهل و تعصب تعریف کرده اند، آنان که با سلاح قلم و ثبت تصاویر بی کم و کاست از دغدغه های همنوعانشان، در راه اعتلای روزافزون جامعه و رشد و توسعه همه جانبه گام بر می دارند و در این مسیر دشوار و پر فراز و نشیب، شجاعانه راه می پیمایند.

 

با نگاهی به کارکردهای رو به فزونی رسانه ها در جوامع امروزی می توان نقد منصفانه را جزو رسالت های اصلی خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه برشمرد. انعکاس موفقیت ها و دستاوردها و مطرح کردن کاستی ها به همراه راهکارها، فراهم کردن فرصت برابر و عادلانه برای بیان دیدگاه های مختلف با هدف بهره گیری از خرد جمعی و همراه کردن هر چه بیشتر همه ارکان جامعه برای نیل به اهداف کلان توسعه، همگی در این چارچوب می گنجد. وظایف و کارکردهایی که در نهایت، به کاهش دغدغه های دین و دنیای مردم و گام برداشتن در مسیر فلاح و رستگاری می انجامد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای والا مقام  حوزه خبر و اطلاع رسانی، فرارسیدن این مناسبت را به همه اصحاب رسانه و جامعه خبری تبریک و شادباش می گویم. امید آن که با اصل دانستن منافع ملی و اهداف توسعه ای در رسانه ها و به حاشیه راندن مسائل فرعی، مسیر رشد و توسعه کشور وهمچنین ارتقای شاخص های کلان اقتصادی و اجتماعی این استان مستعد، بیش از پیش هموارتر شود.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 
پربازدیدترین ها

پربازدیدترین ها