| 25 تير 1399
آیین معارفه و تودیع معاونان جدید و سابق املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی برگزار گردید.

آیین معارفه و تودیع معاونان جدید و سابق املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی برگزار گردید.

تاریخ انتشار: 1398/05/12|   بازدید: 488 |  print

این مراسم با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و معاونان و روسای اداره کل برگزار گردیده و از خدمات ارزنده مهندس بابک نجفیان تقدیر به عمل آمد.

 

در این آیین مهندس سلطانی طی حکمی ابلاغ سرپرستی مهندس حنیف درویشی را صادر فرموده و برای ایشان آرزوی موفقیت در امور محوله را نمودند.

متن این حکم بدین صورت است:

جناب آقای حنیف درویشی

­­­­سلام علیکم

با عنایت به تعهد، تخصص، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت املاک و حقوقی منصوب می­شوید.

راهبری برنامه های حوزه معاونت املاک و حقوقی منطبق با سیاستهای سازمان ملی زمین و مسکن، راهبری امور دبیرخانه کمیسیون ماده 12 قانون زمین شهری، نظارت بر امر حفاظت از اراضی ملی در سطح استان، نظارت بر امر شناسایی اراضی و املاک اداره کل در سطح استان، سیستمی سازی فرایند گردش کار با رویکرد کاهش مراجعات مردمی، حضور موثر در دادگاهها برای دفاع از حق و حقوق دولت در پرونده های قضائی، ایجاد ارزش افزوده برای زمینهای ملی در قالب سیاستهای شهرسازی و نظام استقرار، جدیت در تعیین تکلیف پرونده های سنوات گذشته براساس مقررات جاری، ساماندهی فرایند مزایده فروش زمین و واحدهای مسکونی و تجاری مشارکتی، انجام اقدامات لازم بمنظور اخذ اسناد مالکیت زمین های موات شهری بر طبق قوانین و مقررات، تهیه برنامه اجرایی مدیریت مربوطه و ارائه گزارش عملکرد حوزه تحت سرپرستی در کنار دیگر وظایف مقرر در شرح  وظایف سازمانی آن معاونت از اهم امور مورد تاکید می­باشد.

توفیق روز افزون جنابعالی در خدمت به شهروندان عزیز و تلاش در جهت سرافرازی نظام جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

                                                         ابوالقاسم سلطانی

                                                               مدیر کل

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد