22 آذر 1398
بازدید فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء از آزاد راه مراغه – هشترود

بازدید فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء از آزاد راه مراغه – هشترود

تاریخ انتشار: 1398/04/22|   بازدید: 95 |  print

به گزارش روابط عمومی اداره راه و شهرسازی مراغه دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و هیئت همراه از مراحل اجرای آزاد راه مراغه – هشترود بازدید و در جریان روند اجرا و پیشرفت فیزیکی این امر قرار گرفت .

 

محرم پور رئیس اداره راه و شهرسازی مراغه گفت : جلسه بررسی وضعیت اجرایی قطعات 2 و3 آزاد راه       مراغه – هشترود در تاریخ 19/04/98 با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و هیئت همراه ، مدیر عامل موسسه عاشورا ، معاون هماهنگی و امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه و مسئولین شهرستان های مراغه و هشترود در محل کارگاه قطعه 2 آزاد راه مراغه - هشترود تشکیل گردید .

محرم پور افزود : در این جلسه مدیر پروژه قطعات 2 و3 آزاد راه مراغه – هشترود ضمن خیر مقدم به فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گزارشی از وضعیت و پیشرفت فیزیکی پروژه ارائه و از مشارکت بانک سپه و تامین مالی وزارت راه و شهرسازی تقدیر نمود.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در این جلسه از روند اجرای پروژه ابراز رضایت کرد و افزود عملیات اجرایی آزاد راه مراغه – هشترود تسریع می گردد و ابراز امیدواری کرد امسال در صورت رفع معارض موسسه تحقیقات دیم 32 کیلومتر از آزاد راه مراغه – هشترود به بهره برداری خواهد رسید .

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء در حاشیه بازدید از همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء با پروژه های شهرداری خبرداد و گفت قرارگاه خاتم الانبیاء با پروژه های شهرداری مراغه مشارکت می کند.

رئیس اداره راه و شهرسازی مراغه خاطر نشان کرد میزان ساخت و احداث راه بخصوص بزرگراه و آزاد راه یکی از شاخص های توسعه و پیشرفت یک کشور محسوب می گردد و جاده مراغه – هشترود یکی از پر خطرترین و    نا ایمن ترین جاده های کشور بوده و احداث این آزاد راه بطول 110 کیلومتر یکی از آرزوهای دیرینه این منطقه است که خوشبختانه با تلاش های وزارت راه و شهرسازی از سال 93 عملیات اجرایی آن شروع گردیده و پس از اتمام آن علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد مردم سه استان آذربایجانشرقی – غربی و کردستان از آن بهره مند خواهند شد .

محرم پور گفت با پیگیری های مدیرکل محترم راه و شهرسازی استان و مسئولین شهرستان روکش آسفالت     راه اصلی مراغه – هشترود شروع و در حال انجام است .

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 
پربازدیدترین ها

پربازدیدترین ها