29 مرداد 1398
گزارش برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه ای معماران تجربي بهمن 1397  استان آذربايجان شرقی

گزارش برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه ای معماران تجربي بهمن 1397 استان آذربايجان شرقی

تاریخ انتشار: 1397/11/13|   بازدید: 54 |  print

   آزمون در صبح و عصر روزهاي پنج شنبه و جمعه 11 و12 بهمن ماه همزمان با سراسر کشور با شركت 5627 نفر در 7 حوزه امتحانی در سطح استان شامل 2 حوزه امتحاني شهر تبريز در دانشگاه جامع علمي كاربردي ماشين سازي تبريز و مجتمع عالي آموزشي و پژوهشي آذربايجان و 5 حوزه امتحاني در شهرهاي استان مراغه، اهر، مرند ،بناب و ميانه برگزار گردید.

 

   این آزمون که دومین آزمون امسال می باشد، مابین سه دسته از داوطلبان شامل مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و معماران تجربي برگزار شد.

آزمون داوطلبان ورود به حرفه مهندسی در 7 رشته اصلي و كاردانهاي فني ساختمان در 6 رشته برگزار شد. كليه آزمونها غير از آزمون طراحي معماري به صورت تستي بوده و آزمون طراحي معماري بصورت تشريحي برگزار گردید.

   شایان ذکر است استان آذربايجان شرقی بعد از تهران دارای بیشترین حوزه امتحانی در میان استان های کشور می باشد و این تعدد حوزه های امتحانی صرفا جهت تسهیل شرکت داوطلبان عزیز در آزمون و جلوگیری از اتلاف وقت و تردد این عزیزان در فصل سرما انجام گردیده است.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 
پربازدیدترین ها

پربازدیدترین ها