| 25 تير 1399
طی حکمی از سوی ابوالقاسم سلطانی، فرهاد رضازاده به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی منصوب شد.

طی حکمی از سوی ابوالقاسم سلطانی، فرهاد رضازاده به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی منصوب شد.

تاریخ انتشار: 1397/07/12|   بازدید: 639 |  print

مراسم تودیع شهداد ناصری معاون سابق توسعه مدیریت و منابع انسانی و معارفه فرهاد رضا زاده به  عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی با حضور ابوالقاسم سلطانی مدیرکل راه و شهرسازی و محمد اثنی عشری پیشکسوت حوزه راه و معاونان و روسای اداره کل در محل سالن جلسات برگزار گردید.

 

مهندس سلطانی در این مراسم  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چند ساله آقای ناصری، ایشان را به سمت مشاور مالی و اداری خود منصوب نموده و ابلاغ سرپرستی آقای رضازاده را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این اداره کل به ایشان تقدیم نمودند.

متن ابلاغ:

 

جناب آقای فرهاد رضازاده

سلام علیکم

     با عنایت به تعهد، تخصص، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی منصوب می شوید.

    نظارت بر نحوه مصرف اعتبارات از لحاظ رعایت ضوابط و مقررات مالی مربوط، نظارت بر امر تجزیه و تحلیل سیستم ها و روش های انجام کار و اصلاح روش های اختصاصی و مشترک با هماهنگی حوزه ستادی در جهت ارتقای بهره وری، کارآیی، رضایت ارباب رجوع، کاهش هزینه ها، و حذف مراحل زائد، نظارت بر نحوه پرداخت هزینه های جاری و عمرانی طبق ضوابط و مقررات مالی مربوط، نظارت بر حسن اجرای آئین نامه ها، دستورالعمل ها، قوانین و مقررات در واحد های زیرمجموعه در کنار دیگر وظایف مقرر در شرح وظایف سازمانی آن معاونت از اهم امور مورد تاکید می باشد.

توفیق روزافزون جنابعالی در خدمت به شهروندان عزیز و تلاش در جهت سرافرازی نظام جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

                                                                                                  ابوالقاسم سلطانی

                                                                                   مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد