| 25 تير 1399
بازدید استاندار آذربایجان شرقی از آزاد راه تبریز-مرند-بازرگان

بازدید استاندار آذربایجان شرقی از آزاد راه تبریز-مرند-بازرگان

تاریخ انتشار: 1397/07/10|   بازدید: 535 |  print

خدابخش استاندار آذربایجان شرقی، رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و سلطانی مدیرکل راه و شهرسازی از روند اجرایی آزاد راه تبریز- مرند – بازرگان بازدید به عمل آوردند.

 

خدابخش در این بازدید، از پیشرفت اجرایی قطعه نخست این پروژه ابراز رضایت کرد و گفت: امیدواریم بخشی از این پروژه از تبریز تا صوفیان را تا هفته دولت سال آتی به بهره‌برداری برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: محور تبریز- بازرگان یکی از شاهراه‌های مهم استان و کشور است که پروژه احداث آزادراه در این محور با مشارکت و سرمایه‌گذاری ۳۵ درصدی دولت و ۶۵ درصدی سرمایه‌گذار داخلی در حال اجراست.

خدابخش با بیان اینکه پیمانکاران و مجریان پروژه با تمام توان فعال هستند، افزود: برای قطعه نخست این پروژه که پیشرفت قابل قبولی دارد، ۵۷۰ میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده و امیدواریم محور تبریز تا صوفیان تا هفته دولت سال آتی تکمیل شود.

استاندارآذربایجان شرقی با بیان اینکه بخش باقی‌مانده پروژه تا مرند نیز تا دو سال تکمیل خواهد شد، اظهارکرد: تا امروز ۴۴ کیلومتر از مسیر، تملک شده و مشکل خاصی در اجرا نداریم.

وی افزود: امیدواریم با ابلاغ قرارداد سرمایه‌گذاری به سرمایه‌گذار در آینده‌ای نزدیک شاهد تسریع در عملیات اجرایی پروژه باشیم که منجر به توسعه مبادلات تجاری با کشورهای همجوار و بهبود وضعیت ترافیک جاده‌ای در شمال‌غرب کشور خواهد شد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد