| 25 تير 1399
بازدید مهندس امینی معاون برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی از پروژه های شهرستان میانه

بازدید مهندس امینی معاون برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی از پروژه های شهرستان میانه

تاریخ انتشار: 1397/06/22|   بازدید: 612 |  print

مهندس امینی معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه مهندس سلطانی مدیر کل راه و شهرسازی استان، مسئولان و مدیران راه و شهرسازی کشور و استان، نمایندگان، مسئولان و مدیران شهرستان میانه و کارشناسان مربوطه از وضعیت راه های ارتباطی شهرستان میانه از نزدیک بازدید نمودند.

 

مهندس امینی با اشاره به بازدید خود از محور قره چمن به ترکمانچای و خط راه آهن میانه تبریز که در حال احداث است وضعیت اجرای پروژه را مطلوب خوانده و گفت: در محور میانه - فیروز آباد به دنبال اجرای آزاد راهی از سرچم به بستان آباد برای عبور از ناحیه شمال میانه هستیم که مکانهای شهری و جمعیتی در مسیر را دوباره احیا خواهد نمود.

وی از اتمام ۶۰ الی ۷۰ درصدی زیرسازی در ۹ کیلومتر احداثی در محور میانه-فیروز آباد با اعتبارات راه و شهرسازی خبر داده گفت: با توجه به وجود سد ایجاد شده در این منطقه ممکن است بخشی از جاده به زیر آب برود که در این خصوص وزارت نیرو باید جاده جایگزین را احداث کند.

امینی به قرار داد ۳۷۰ میلیارد ریالی پیمانکار و اجرای بیش از ۷۰ میلیاردی از محور میانه_ سرچم و نیز تخصیص ۲۶ میلیارد ریالی از منابع ملی برای واگذاری به پیمانکار اشاره کرده افزود: اگر قیر ابلاغی از سوی استان تخصیص  و تامین نقدینگی لازم صورت گیرد ۷ کیلومتر از پروژه به مرحله آسفالت خواهد رفت.

وی با بیان اهمیت محور میانه_ سرچم با توجه به ترافیک موجود در مسیر و حیاتی بودن آن، اضافه کرد: عملیات اجرایی این محور از سال ۹۳ آغاز شده و امیدواریم با تامین منابع مالی لازم بتوانیم به خواست مردم با چهار خطه نمودن محور در اسرع وقت پاسخ مثبت دهیم.

در پایان با تاکید بر پررنگ بودن فعالیتهای وزارت راه و شهرسازی در استان آذربایجان شرقی نسبت به سایر استانها از انجام عملیات احداث آزادراه تبریز به ارومیه، میانه به تبریز، تبریز به ماکو، مراغه_ هشترود و غیره خبر داد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد