27 تير 1398
کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد ادارات استان

کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد ادارات استان

تاریخ انتشار: 1397/06/11|   بازدید: 157 |  print

اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی موفق به کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد در بین دستگاه های اجرایی استان شد.

 

دکتر خدابخش استاندار آذربايجان‌شرقي با تأكيد بر حذف فرآيندهاي زايد اداري براي جلب رضايت مردم و مراجعه‌كنندگان، اظهار داشت: بسياري از ضوابط و دستورالعمل‌ها مربوط به دهه‌هاي گذشته بوده و امروز كارآيي خود را از دست داده‌اند.

وي با اشاره به اينكه برخي دستگاه‌هاي استان براي ارايه خدمات بهتر به مراجعه‌كنندگان پنج مرحله زايد در سيستم اداري خود را حذف كرده‌اند، گفت: جلب رضايت مردم موجب استحكام نظام و رضايت‌مندي شهدا و توشه آخرت مسئولان مي‌شود.

دکتر بهبودی رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي آذربايجان‌شرقي ميانگين تحقق شاخص‌هاي ارزيابي عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي استان را رو به رشد خواند و گفت: جشنواره شهيد رجايي با هدف ارتقاي نظام اداري، الگوگيري از دولت شهيدان رجايي و باهنر و حفظ روند رو به رشد عملكردي هر سال برگزار مي‌شود.

در جریان برگزاری بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی در سالن همایش های سازمان برنامه و بودجه کشور با محتوای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در سال 1396، اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی موفق به کسب رتبه برتر در بین شاخص های عمومی و اختصاصی گردید و همین راستا لوح تقدیر و تندیس این جشنواره توسط استاندار محترم آذربایجان شرقی تقدیم این اداره گردید.

تیم شرکت کننده در این جشنواره به مدیریت آقای مهندس شهداد ناصری، مدیر توسعه منابع اداره کل، عبارت بودند از آقایان جعفر پوریان، مرتضی جعفری نژاد، محمد باقر انتظار ملکی، و خانم ها سیما جهانبخش، سحر عبدالله پور و مهسا هاشم زاد   

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 
پربازدیدترین ها

پربازدیدترین ها