02 مهر 1397
جابه‌جایی ۱۹ پادگان با هدف انتفاع عمومی
دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران مطرح کرد؛
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام شناسایی ۵۴۰۰ هکتار اراضی نوسازی در کشور از جابه‌جایی ۱۹ پادگان در دستور کار شورای عالی شهرسازی و معماری ایران باهدف انتفاع عمومی خبر داد و گفت: پادگان‌ها بخشی از فرص...
ﺳﻪشنبه 20 شهریور 1397
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اعلام این خبر که کی تاک لیم دبیرکل آیمو، شنبه (۱۷ شهریورماه) به تهران می آید، گفت: حضور دبیر کل آیمو فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی‌های دریایی کشور به دنیا است و درعین حال آثار ناشی از تحریم تاکنون، مانع مراودات دریایی ...
چهارشنبه 14 شهریور 1397
مدیرعامل بانک مسکن اعلام کرد: کاهش نرخ سود صندوق پس‌انداز یکم از ۱۴ درصد در خرداد ماه سال ۹۴ به ۶ درصد در بافت فرسوده و ۸ درصد در سایر بافت‌ها در اردیبهشت‌ماه سال جاری و همچنین کاهش اوراق حق تقدم از ۱۷.۵ درصد به ۱۶ درصد با افزایش دوره بازپرداخت اقسا...
ﺳﻪشنبه 13 شهریور 1397
معاون معماری و شهرسازی به مناسبت هفته دولت طی نشستی با خبرنگاران گزارشی از اقدامات معاونت تحت مسئولیت خود را در ۲۶ بند، تشریح کرد.
ﺳﻪشنبه 06 شهریور 1397
معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها با بیان اینکه « برای تکمیل این آزادراه ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیارد تومان لازم است» گفت: در صورت تامین هزینه‌های تکمیل پروژه می‌توان شاهد بهره‌بردای آن تا پایان سال جاری بود.
ﺳﻪشنبه 06 شهریور 1397
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: قرارداد پیش فروشی که در دفاتر اسناد رسمی ثبت نشده باشد فاقد هرگونه اعتبار است و قابلیت پیگیری نخواهد داشت.
ﺳﻪشنبه 30 مرداد 1397
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: طبق طرح جدید قرار است ۵۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید کشور ساخته شود که عملیات اجرایی ۱۰ هزار واحد آن از هفته دولت امسال و مابقی از ۲۲ بهمن آغاز خواهد شد.
دوشنبه 29 مرداد 1397
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از افتتاح بیش از ۵ هزار واحد مسکن مهر در نیمه دوم شهریورماه امسال در این شهر جدید خبر داد و گفت: در بسته افتتاحی برای شهریورماه امسال شاهد بهره‌برداری از سه باب مدرسه و دو مرکز محله در فاز ۸ خواهیم بود که تمرکز اصل...
دوشنبه 22 مرداد 1397
معاون حمل‌ونقل و نماینده تام‌الاختیار رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح اقدامات و پیگیری‌های مطالبات رانندگان حمل‌ونقل جاده‌ای پرداختند.
یکشنبه 10 تیر 1397
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به تشریح جزئیات پروژه‌های ریل- بندر در بنادر تجاری کشور پرداخت و گفت: ریل به مجاورت بندر آستارا رسیده است و در صورت اتصال راه آهن به بندر انزلی اتفاق بزرگی رخ خواهد داد.
چهارشنبه 30 خرداد 1397
طراحی سایت